Мистецька Школа  12

місто Одеса
 


ЗаміткиДШИ 12

Пошук

‣ Струнно-смичковий

струнно-смичковий відділ


На струнно-смичковому відділу навчаються декілька десятків учнів, котрі отримають підготовку по спеціальностям скрипка і віолончель, а також вчаться грі в ансамблях: дуетах, тріо та в шкільному струнному оркестрі


Керує відділом спеціаліст вищої категорії, старший викладач Білокурова ЛБ

Успіхи:

  • В 2007 році вона була нагороджена грамотою Кабінета Міністрів України і «Почесною вiдзнакою» Одеської областної  держадміністрації та інш.
  • На відділі торчо ансамбль скрипалів, котрий приймає участь в різних конкурсах-фестивалях, і котрий з успіхом виступає в концертах школи, в шефских концертах та інших міських  святкових міропріємствах 
  • Учні відділу, окрім того, приймають активну участь в різних концертах, а також в конкурсах и фестивалях: областному фестивалі «Струмочки», концерті присвяченому 140-річчю з дня народження П.С. Столярского, міському конкурсі «Таланти твої, Україна», шкільному конкурсі «Український віночок»
  • На 5-му міському конкурсі-фестивалі «Дебют» учениці відділу Ву Куанг Ліля (скрипка, викл. Білокурова Л.Б.) і Котова Карина (віолончель, викл Босеряшвілі Л.П.) зайняли призові місьця в номінації «дуети»

Заняття з учнями проводять досвідчені педагоги 


Адресa:  65110,  Одеса, вул. Балкiвська 42 a    Тел./факс: (048) 732 26 33  
Е-mail:art_school@ukr.net
1975 - 2023 г. _ART-SCHOOL-12_ Odesa
Работает на: Amiro CMS